Видача ключів Небесної Сотні 36 та 36/1

Шановні інвестори!
Повідомляємо Вам, що видача ключів в будинках по проспекту Г.Н.Сотні 36 та 36/1 розпочнеться з 18 червня 2020 року.

Нажаль, затримка видачі ключів на даний час пов’язана із асфальтуванням ділянки при в’їзді на територію кварталу та біля будинку 38 по проспекту Героїв Небесної Сотні (дані роботи виконуються комплексно).

Можлива ситуація, коли асфальтування не встигнуть виконати до зазначеної дати або ж свіжоукладене покриття повинне буде “вистоятись” (набрати міцності) 2-3 дні, то в цей період рух автотранспорту, особливо вантажного буде заборонено (фактично перекрито)!!!
На таких умовах забудовник дозволяє розпочати видачу ключів.
Перепрошуємо за незручності і сподіваємось на Ваше розуміння!

В особі колективу відділу продажу від щирого серця вітаємо нових мешканців і бажаємо якнайшвидшого заселення!

 

Для отримання ключів необхідно звертатися в «ЖЕО ЖИТЛО» і при собі мати:
1. Договір КП;
2. Техпаспорт на квартиру;
3. Паспорт.

Укладання договорів
Нагадуємо, що вже можна укладати договори з ЖЕКом (на обслуговування будинку та прибудинкової територій), водоканалом (на водопостачання та водовідведення), а так само дізнатися необхідну інформацію і сформувати пакет документів на укладення договору з Київоблгазом (ГАЗКОНТОРА)

Інформація для тих, хто збирається робити ремонт
Звертаємо Вашу увагу на те, що «ЖЕО ЖИТЛО» організовує вивіз будівельного сміття з території комплексу ЖК «Львівський Маєток». Для того, що б мати можливість викидати будівельне сміття в спеціальний контейнер, який буде встановлений неподалік від будинку, необхідно отримати дозвіл і придбати пропуск. Вартість пропуску уточнюйте в ЖЕКу

Акция!

Рассрочка на квартиры по 0% до 24 месяцев

Тысячи людей уже выбрали и купили себе квартиру в ЖК «ЛЬВІВСЬКИЙ МАЄТОК»!Качественное жилье по разумной цене от надежного застройщика для Вашего счастья!